Zabiegi

Centrum Rehabilitacji PRADMED Jakub Pradiuch

Ćwiczenia grupowe mięśni dna miednicy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość skorzystania z zajęć grupowych. Oferta skierowana jest do wszystkich kobiet  po porodach, po przebytych zabiegach chirurgicznych na narządach rodnych, osób z nietrzymaniem moczu w każdej postaci. Jest to forma uzupełnienia terapii Biofeedback lub osób nie mogących z różnych przyczyn korzystać z niej. Ćwiczenia prowadzone są pod okiem terapeuty i dostosowane do potrzeb i możliwości każdego Pacjenta.

ZALETY ĆWICZEŃ MIĘŚNI DNA MIEDNICY

Dzięki ćwiczeniom pacjent uczy się świadomej kontroli mięśni dna miednicy i zwieracza cewki. Po serii spotkań jesteśmy w stanie wzmocnić cały aparat nośny narządów rodnych co przyczyni się do zniesienia przykrej dolegliwości jakim jest nietrzymanie moczu. Trening prowadzi do wypracowania mechanizmu, dzięki któremu impulsy korowe pozwalają na hamowanie skurczów wypieracza, stymulują napięcie zwieracza cewki moczowej, modulują dośrodkowe włókna czuciowe, powodują lepsze ukrwienie mięśni. Dodatkowo pacjentka po sesji ćwiczeń ma możliwość ćwiczenia samodzielnie w domu posiadając odpowiednią wiedzę i umiejętności skurczu właściwych mięśni dna miednicy.

ZAJĘCIA GRUPOWE - TERMINY I MIEJSCE:

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ
raz w tygodniu w każdy Poniedziałek 
o godzinie 17.00 na Sali gimnastycznej na pierwszym piętrze na Politechnice Rzeszowskiej ul. Poznańska blok M (budynek znajduje się za główna salą gimnastyczną Politechniki).

ZAPISY
oraz dokładne informacje dotyczące grup pod tel. 508056773 lub w rejestracji tel. +48 (17) 711 96 53

Zapisz się!

(krok 1 z 2)

Imię i Nazwisko
Dane kontaktowe
Zgoda
(krok 1 z 2)